Омолодження організму
Всього 10-15 років тому в усьому світі омолоджуючі процедури були спрямовані тільки бороьбу із зовнішніми віковими змінами - на боротьбу з наслідками старіння, а не причинами. Сьогодні ж світова естетична медицина кардинально змінила підхід. Зараз основне – це рання діагностика змін, пов'язаних зі старінням, їх профілактика та омолодження організму.

Спеціальні програми омолодження у Луцьку в Центрі пластичної хірургії Зубанової спрямовані якраз на рішення таких задач - омолодження організму. Мета програм - виявити «збої» в організмі, очистити від токсинів та шлаків, наповнитиорганізм корисними речовинами. Кожна програма формується індивідуально з врахуванням потреб пацієнта. Комусь потрібно більше енергії, підвищити працездатність, інші - страждають від неповноцінною сексуального життя, треті - від постійних алергічних проявів та застудних захворювань. А є пацієнти, мета яких - корекція і омолодження обличчя і тіла.

Підготовка до проведення омолодження організму

Перед проходженням програми Ваш лікар призначить необхідні обстеження, аналізи, при потребі - консультації суміжних спеціалістів (ендокринолога, імунолога) щоб виявити можливі збоїв роботі організму. Після вивчення результатів терапевт призначить індивідуальний комплекс процедур для омолодження Вашого організму та графік відвідувань.

Проведення омолодження організму у Луцьку

На підставі попередньої діагностики формується індивідуальна програма. На сьогодні найчастіше застосовуються програми омолодження організму: плазмафорез, мезотерапія, детокс-крапельниці, лазерне омолодження і навіть клітинні технології. Все це допомагає залишатися активним, енергійним, збільшити працездатність, нормалізувати сон та вагу і, звичайно ж, омолодитися зовні.Тривалість курсу омолодження організму 3-6 тижнів для чоловіків, 8-12 тижнів для жінок.

Результати омолодження організму у Луцьку:

  • Збільшення працездатності
  • Нормалізується сон
  • Зниження ваги
  • Позбавлення від зморшок
  • Здоровий колір обличчя та сяюча шкіра, здорові волосся та нігті.
  • Профілактика іфарктів та інсультів.
  • З кожною процедурою Ви будете почувати себе здоровшими та молодшими!

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля