Пластичні операції
Пластичні операції Луцьк

Недоліки зовнішності часто є причиною насмішок і виникнення психологічних комплексів. Набуті дефекти зовнішності - це недоліки, що виникають після опіків, травм та інших різноманітних захворювань. Часто пацієнти після травм та переломів спочатку потрапляють до травматологічних відділень, а потім звертаються до пластичної хірургії. Є багато ситуацій, коли пластична хірургія в Луцьку та реконструктивна хірургія є не лише прагненням до досконалості, а необхідністю. У цьому списку - вроджені вади обличчя та тіла, отримані внаслідок аварій або виробничі травми, опіки, рубці після операцій або травм.

Наша місія - допомогти таким людям!

Найпопулярніші пластичні операції в Україні це:

  • підтяжка і збільшення грудей,
  • ліпосакція,
  • пластика живота,
  • блефаропластика (пластика повік).

Пластика носа Луцьк

Фахівці Клініки пластичної хірургії Тетяни Зубанової мають великий досвід у проведенні різноманітних пластичних операцій обличчя та тіла. Ми надаємо такі послуги пластичної хірургії в Луцьку:

Пластика обличчя:

Ринопластика (рінопластика або корекція носа) - виправлення вроджених або набутих деформацій носа, аж до повного відновлення відсутнього носа.

Отопластика (оттопластика або реконструкція вушних раковин) - пластика вух, хірургія вад вух, що допомагає надати вушним раковинам бажане природнє положення, змінити форму або ж відновити їх.

Гейлопластика (хейлопластика або пластика губ) - зміна форми та розмірів губ за допомогою ін’єкцій або імплантатів. Зазвичай до гейлопластики вдаются жінки, які хочуть зробити свої губи об’ємнішими та привабливішими.

Фейсліфт - контурна пластика обличчя

Блефаропластика - пластика повік, підтяжка повік.

Пластика тіла:

Абдомінопластика (пластика живота)- пластична операція, призначена для корекцію розмірів та форми живота, шляхом видалення жирової тканини та обвислої шкіри.

Підтяжка живота - зміна розмірів живота.

Ліпосакція (ліпосакція живота, стегон, тулуба) - хірургічна корекція контурів фігури за рахунок видалення жирових відкладень за допомогою вакууму.

Пластика живота Луцьк

Пластика грудей:

Маммопластика (мамопластика в Луцьку) - пластична операція на молочних залозах, яка полягає у зміні їх форми і (або) розмірів (збільшення або зменшення грудей). Проведення мамопластики в Луцьку полягає у видаленні зайвої шкіри та розташованої під нею залозистої тканини. При цьому тканину, що залишилися, закріплюють в нормальному положенні.

Збільшення грудей за допомогою імплантів;

Зменшення грудей до бажаних розмірів шляхом видалення зайвих тканин;

Підтяжка грудей,

Корекція грудей (зміна розмірів або форми грудей).

Ви повинні розуміти, що практично жодна пластична операція не дає миттєвих результатів, і для того, щоб їх побачити, потрібен пройти час для реабілітації.

Перша, загальна для всіх, і найголовніша порада — слухайте і дотримуйтесь рекомендацій свого пластичного хірурга, щоб як найшивидше відновитись після проведення пластичної операції і досягнути бажаних результатів!

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля