Лікування дефектів м'яких тканин
Головним способом усунення шкірних дефектів і дефектів м'яких тканин є дерматомна шкірна пластика. Фахівців, які займаються пересадкою шкіри, називають комбустіологи.

Шкірна пластика у Луцьку в Центрі пластичної хірургії у Луцьку проводиться такими методами:

  • лоскутна шкірна пластика;
  • пластика шматами на живильніх ніжках (італійська шкірна пластика);
  • метод місцевої шкірної пластики.
  • дермотензійна пластика.
  • Z-пластика.

Показання для проведення пересадки шкіри:

  • Великі пошкодження шкіри і м'яких тканин внаслідок опіків, обморожень, травм.
  • гранулюючі рани (14-75 днів після травмування),
  • рідко пересадка шкіри проводиться в перші години після травмування

Протипоказання до проведення пересадки шкіри

Єдиним протипоказанням для проведення пластичної операції по трансплантації шкіри (м’яких тканин) вважається підвищена забрудненість рани і наявність в ній b-гемолітичного стрептокока.

Підготовка до проведення пластики шкіри

Підготовка рани до закриття здійснюється частою зміною пов'язок з різними лікарськими препаратами, які підбираються в залежності від стану раневого ложа. Залишки відмерлих тканин видаляються механічно, щоденною зміною пов'язок з різними ферментами. Перед пересадкою шкірних покривів має бути ретельно дотримано ряду заходів. Саме якісна підготовка допоможе домогтися правильних косметичних і функціональних результатів.

Функціональний та косметичний результат проведення трансплантації залежить також від термінів проведення аутодермопластики: чим раніше виконано пластичне закриття ушкоджень шкіри, тим кращі прогнози на подальше лікування.

Після пластичної операції пересадка шкіри (мяких тканин)

Після таких пошкоджень небезпеку являє інфікування. Для профілактики і усунення патогенних мікробів використовуються антисептичні розчини, такі як: хлоргексидин, повідон-йод, фурацилін, мірамістин, 5% діоксидинова мазь та ін.  При цьому у пацієнтів, зазвичай, після трьох перев'язок спостерігається покращення стану, що виявляється в зниженні кількості гнійних виділень, зменшенні бактеріального обсіменіння і поліпшенні якості грануляційної тканини. При недостатньому позитивному ефекті пацієнтам призначається курс антибіотиків.

Пластична операція Пересадка шкіри у Луцьку проводиться в Клініці пластичної хірургії Beauty Art з залученням штатних медичних працівників таких спеціальностей як: анестезілолог, кардіолог, реаніматолог. Сучасна лабораторія та багаторічний досвід у галузі пластичної хірургії дозволяє проводити операції найвищої складності у Луцьку без виїзду в інше місто чи закордон.

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля