Контурна пластика
Контурна пластика в Луцьку – це косметологічна процедура для вдосконалення, покращення контурів обличчя (форми губ, підборіддя, щік, повік) за допомогою підшкірних ін'єкцій гіалуронової кислоти (ін’єкцій Ботокса). Ін’єкції гіалуронової кислоти в Луцьку в Клініці пластичної хірургії Тетяни Зубанової допоможуть прибрати глибокі зморшки обличчя, сформувати красивий овал обличчя.

Контурна пластика губ Луцьк

Контурна пластика обличчя заключається у введенні препаратів, направлених на корекцію вікових змін або корекцію частин обличчя до бажаних форм та розмірів (наприклад, збільшення губ). При контурній пластиці обличчя використовують різні препарати залежно від цілі: ін’єкцїі Ботоксу, Диспорту або Ксеоміну. Ін’єкцїі ботулотоксину блокують м’язи в зоні введення. Таким чином зморшки розгладжуються на 4-6 місяців. Також для проведення контурної пластики використовуются різні препарати - філлери для корекції вікових змін обличчя. Аналогічні препарати використовують для корекції форм обличчя. Наприклад, для збільшення губ, скул та навіть підборіддя. Результат триває до 6-12 місяців. Надалі потрібна докорекція.

Контурна пластика підборіддя у Луцьку

Найпопулярніший на сьогодні філлер Радієс, який підтягує шкіру, повертає чіткій, молодий овал обличчя та надає шкірі сяючого, здорового вигляду.

Показання до проведення контурної пластики:

 • Глибокі зморшки навколо очей та на лобі, носогубні та міжбровні складки;
 • Нечіткий овал обличчя, провисання шкіри щік;
 • Бажання покращити форму губ, підборіддя та скул;
 • Шрами після травм та акне та ін.

Проведення контурної пластики в Луцьку

Тривалість процедури введення філлерів, що проводиться під місцевою анестезією або і без неї, не більше ніж півтори години. Пацієнтам з високою больовою чутливістю контурну пластику проводять під місцевою анестезією у вигляді знеболюючих гелів.

Протипоказаннями для проведення контурної пластики є:

 • онкологічні захворювання та захворювання крові в анамнезі;
 • епілепсія;
 • герпес у стадії загострення;
 • вагітність та лактація;
 • гострі інфекції з лихоманкою;
 • непереносимість гіалуронової кислоти.

Контурна пластика у Луцьку в Клініці пластичної хірургії Тетяни Зубанової допоможе Вам стати красивими та здоровими!

Бажаєте повернути собі молодий, гладенький овал обличчя, стати красивішими та щасливішими – запишіться на консультацію по контактним телефонам.

Ми гарантуємо: професійність, людяність, відповідальність, комфортний післяопераційний період, лікарський супровід до повного одужання.

Ціни на пластичні операції у Луцьку. Ціна на контурну пластику обличчя у Луцьку:

 • Контурна пластика обличчя (омолодження тощо) за 1 мл – 4 000-4 500

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля