Хірургія кисті
Хірургія кисті у Луцьку

Хірургія кисті - тонка хірургія. Пошкодження і деформації кисті потребують особливого лікування. Тому хірургія кисті виділилася в окрему спеціальну область, що вимагає високої кваліфікації хірурга. Хірургічна допомога при пошкодженні кисті є набагато важчим завданням, ніж лікування більшості гострих апендицитів .

У Клініці пластичної хірургії у Луцьку проводиться консервативне та оперативне лікування захворювань і пошкоджень кисті.

Ми лікуємо пацієнтів із захворюваннями та пошкодженнями кисті в тому числі і синдром зап’ясного каналу (тунельний синдром), захворювання та пошкодженння сухожиль і апоневрозів рук, пухлиноподібні захворювання кистей (видалення фіброми, ліпоми на кисті), пошкодження сухожилля згиначів та розгиначів кисті, корекція рубців, стенозіруючий лігаментит (клацаючий палець), пластика сухожиль згиначів пальців кисті.

Лікування тунельного синдрому рук

Якщо у вас без видимих причин починає боліти рука в області зап'ястя або вранці німіють пальці, а кисть розпухає - це може розвиватись карпальний тунельний синдром, який фахівці неофіційно прозвали «укус мишки».

Ще кілька років тому ця проблема вражала музикантів і водіїв. Сьогодні до них додалася велика армія офісних службовців: секретарів, верстальників, програмістів, банківських працівників, всіх тих, хто постійно працює за комп'ютером або надмірно захоплюється їм.

У найважчих випадках і при неефективності медикаментозного лікування тунельного синдрому пацієнту може бути рекомендовано проведення оперативного втручання, тобто пластична операція на руці. 

Якщо, виконавши необхідні вправи та рекомендації, ви не відчуваєте полегшення, не відкладаючи, терміново вирушайте до фахівця з хірургії кисті!

Вартість послуг формується в ході консультації пацієнта з урахуванням тяжкості патологічного процесу, наявності ускладнень і супутньої патології, характеру планованого хірургічного втручання та тривалості перебування в стаціонарі.

Наші переваги:

  • Професійність, людяність, відповідальність;
  • Комфортний післяопераційний період;
  • Лікарський супровід до повного одужання;
  • Безкоштовна консультація по телефону
  • Помірні ціни пластичних операцій

Записатись на прийом до пластичного хірурга, дізнатись, яка ціна операції хирургії кисті та отримати безкоштовну консультацію Ви можете звернувшись по телефону.

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля