Шліфування шкіри
Лазерне шліфування шкіри у Луцьку - сучасний метод омолодження шкіри за допомогою медичних лазерів. За допомогою лазерного променя випаровуються поверхневі шари шкіри, що в свою чергу призводить до вирівнювання рельєфу. Лазерна шліфовка використовується також для шліфування та зменшення зовнішніх проявів різного роду рубцевих змін і деформацій шкіри. При цьому точно дозується глибина і площа обробки.

Показання для лазерної шліфовки:

  • Вікові зміни шкіри обличчя;
  • Фотостаріння шкіри;
  • Глибокі зморшки шкіри;
  • Наявність рубців на шкірі.

Протипоказання:

  • Гострі запальні пооцеси на шкірі в місцях передбачуваної обробки;
  • Схильність до надмірного рубцювання шкіри.

Підготовка до лазерного шліфування шкіри

Перед проведенням лазерного шліфування шкіри необхідно пройти обстеження, призначене лікарем пластичної хірургії

Проведення лазерного шліфування шкіри

Як правило, операція проводиться в умовах стаціонару. При цьому пацієнту зазвичай потрібно провести в стаціонарі 1-3 дні. При проведенні операції застосовують загальний або комбінований внутрішньовенний наркоз, при локальних обробках вводиться місцева анестезія. Триває процедура лазерна шліфування шкіри у Луцьку від 30 хвилин до 1 години. Для лазерного омолодження переважно використовують два типи лазерів: ербіевий і карбондіоксідний (СО2). СО2 лазер більш агресивний по відношенню до тканин, він більш глибоко проникає в шкіру, викликаючи сильне нагрівання і випаровування води. Ербіевий лазер більш лагідний до тканин. Він проникає на невелику глибину, тим самим завдаючи меншу «термічну» травму шкірі, що в свою чергу сприятливо позначається на післяопераційному загоєнні. Для ербіевого лазера характерна менша кількість післяопераційних ускладнень.

Відновлення після лазерного шліфування шкіри

Після лазерного шліфування шкіри в місці обробки лазером утворюються шкірки, як після опіків. Дискомфорту і болю практично немає. Вже через 7-10 днів сходять шкірки. Протягом цього часу необхідний спеціальний догляд з використанням антисептиків і мазей. На роботу пацієнт може повертатися через 10-14 днів. Однак почервоніння шкіри може триматися довше. При цьому можна користуватися декоративною косметикою. Активні заняття можна відновлювати після 3 тижнів.

В результаті лазерного шліфування шкіри Ви отримуєте гладку шкіру без зморшок, ефект зберігається досить тривалий час.

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля