Лікування, корекція, реконструкція і шліфування рубців
Утворення рубця (рубцювання тканини) - природна реакція організму на пошкодження тканин. Людський організм може по різному реагувати на заподіяну травму і відповідно виробляти рубцеву тканину. Існує кілька різновидів рубців: гіпертрофічні, колоїдні і атрофічні. Нормальний рубець називається нормотрофічним. Залежно від виду рубця використовують консервативні або хірургічні методи лікування рубців у Луцьку. Запорукою успішної корекції є правильна діагностика і класифікація рубців, які підлягають видаленню. Виділяють такі види рубців:

1. Атрофічні рубці мають пласку форму та злегка вдавлену поверхню, не виступают над звичайним шкірним покривом. Виникнення вони внаслідок опіків та таких інфекціних захворювання як вовчак, віспа,вітрянка. При корекції атрофічних рубців використовується комбінована тактика, яка складається з хімічного або лазерного пілінгу, мезотерапії і контурної пластики препаратами гіалуронової кислоти, фотокоагуляції судинним лазером.

2. Нормотрофічні рубці формуються на одному рівні зі здоровою шкірою зі чутливості шкіри, тканини не дуже деформуються. Їх колір не дуже відрізняється від кольору здорової шкіри. Для їх лікування показана лазерна корекція рубців.

3. Гіпертрофічні рубці. Причиною виникнення є глибокі опіки і хірургічні втручання. Мають форму валиків, які виступають над шкірою. Вони відрізняються відсутністю чутливості і рухливістю. Припускають фізіотерапевтичне лікування в період на півроку після травми або наступні хірургічну корекцію. До сформованим гипертрофическим рубців застосовується два види корекції: дбайливе хірургічне висічення з накладеними після косметичними внутрішньо шкірними швами і лазерне шліфування.

4. Колоїдні рубці виникають внаслідок патологічних змін тканин рубців та не збігаються з лініями операційних розрізів і травм. Швидко збільшуються, навіть протягом кількох років. Для них характерні симптоми:больові відчуття, печіння і набряк тканин. Лікування подібного виду рубців тривале й важке, оскільки колоїдні рубці важко піддаються лікуванню. Гіпертрофічні і колоїдні рубці вимагають комплексного підходу.

Консервативні методи лікування рубців у Луцьку включають в себе використання спеціальних мазей, кремів і силіконових пластин. На сьогоднішній день свою ефективність довели мазі на основі силікону. Більш ефективнішими за своєю дією є силіконові пластини. Однак їх використовувати не так зручно, як мазі для лікування рубців.

До консервативних методів лікування рубців відносяться також ін'єкції гормональних препаратів. Ін'єкції дозволяють зменшити зовнішній прояв рубців, а також запобігти надмірному розростанню рубцевої тканини. Подібні ін'єкції проводяться курсами, діють місцево і не несуть системної дії на організм. Найчастіше використовуються в комбінації з іншими методами.

Популярним на сьогодні методом консервативного лікування рубців є лазерне шліфування шкіри. За допомогою медичних лазерів можна згладити рельєф і зменшити висоту рубця. Іноді при лікуванні рубців використовують рентгенівські промені.

Всі консервативні методи лікування дозволяють зменшити зовнішній прояв рубців шляхом згладжування рельєфу, зменшення висоти і вирівнювання кольору. Однак жоден з вищезазначених методів не може зменшити ширину рубця. Для цих цілей використовується хірургічне видалення або декортикацію рубця. Старий рубець видаляється, а шкіра зашивається косметичним швом, з використанням спеціальних технік закриття ран, атравматичного шовного матеріалу і мікрохірургічного інструментарію.

Проведення лікування та висічення рубців:

Консервативні методи лікування виконуються в амбулаторних умовах. Хірургічне висічення рубця в Луцьку - невелика операція, яка проводиться в умовах операційної пластичної хірургії Зубанової. Для знеболювання при цьому застосовується місцева анестезія.

Протипоказання до видалення рубців

Видалення рубців і шрамів має свої протипоказання, які поділяють на загальні і відносні. До загальних протипоказань до видалення рубців відносять гіпертонічну та ішемічну хворобу серця у важких формах, варикозну хворобу (в місці операції), колоїдних хворобах, алергію на світло, сонце (фотосенсибілізація). Протипоказано видалення при цукровому діабеті на стадії декомпенсації, при інфекційних хворобах, гострих формах герпесу, при хронічних і гострих захворюваннях шкіри, злоякісних новоутвореннях шкіри, при вагітності, психічних захворюваннях, системних імунних захворюваннях і ослабленні імунної системи внаслідок ВІЛ. У числі відносних протипоказань - активна інсоляція, яка проявляється в прийомі сонячних ванн або сеансів солярію протягом трьох тижнів перед проведенням процедури видалення. Протипоказані процедури поверхневих і середніх пілінгів менш ніж в тритижневий термін перед процедурою видалення рубців.

Ціна на видалення рубців у Луцьку. Ціна на шліфування рубців у Луцьку

 • Хірургічна корекція рубців – від 3 500
 • Хірургічна корекція рубців обличчя – від 4 500
 • Шліфування рубців обличчя – від 700
 • Шліфування всього обличчя – від 1 000
 • Висічення рубця губи без пластики – від 3 500
 • Висічення рубця губи з пластичним заміщенням – від 5 600
 • Нехірургічне лікування рубців, за сеанс без вартості ліків – 5 000
 • Шліфування рубців – від 700
 • Видалення келоїдних рубців (хірургічна корекція) – від 4 000
 • Анестезія внутрішньовенна – від 1 500
 • Анестезія загальна – від 2 500
 • Перев‘язка з оглядом лікаря – 300
 • Фізіопроцедури (магніт, біотрон, лазер тощо) 8 процедур – від 2 700
 • Перебування та харчування – 2 000

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля