Корекція фігури
Корекція фігури

Турбота про своє здоров'я, зовнішність та фігуру стала повсякденною складовою кожної людини. У сучасному суспільстві питання красивого тіла турбує як жінок так і чоловіків. У сфері естетичної медицини корекція фігури і лікування целюліту займає важливе місце і є найбільш динамічним напрямком. Центр пластичної хірургії Зубанової надає комплексний підхід по напрямку корекція фігури у Луцьку.

На сьогодні для корекції фігури найбільш популярними та ефективними методами є: апаратна корекція фігури, ін'єкційні методи, масажі та обгортання (гарячі грязеві обгортання та холодні), оперативні методи корекції (ліпосакція).

Апаратна корекція фігури у Луцьку

Апаратна корекція фігури у Луцьку від Пластичної хірургії Зубанової дозволяє усувати локальні жирові відкладення, підтягувати контури тіла, надавати пружність шкірі і приводити її в тонус.

Лазерний ліфтинг застосовується для підтяжки шкіри в зоні живота, внутрішньої поверхні стегон і рук. Особливо актуальна ця проблема для жінок в післяпологовий період.

Ін'єкційні методи корекції фігури

Мезотерапія відноситься до одних з найбільш дієвихх методів усунення небажаних жирових відкладень. На ділянках зів'ялої шкіри добре зарекомендували себе процедура біоревитализація.

Масажі та обгортання для корекції фігури

Масажі та грязеві обгортання в термоковдрі є активними методами, які прекрасно працюють як в курсових процедурах, так і поєднанні з іншими методами. Обгортання підсилють обмінні процеси у всьому організмі. Одна з найактивніших методик фітнес+масаж дозволяє домогтися результату завдяки активним заняттям у фітнес-клубі в поєднанні з глибокою обробкою масажем жирової тканини в проблемних ділянках. Обгортання та масаж підсилюють обмінні процеси у всьому організмі.

Головне правило ефективної корекції фігури (у Луцьку) - комплексний підхід. Кожна людина - індивідуальність, має певні анатомічні та фізіологічні особливості. Професіонали пластичної хірургії Зубанової Тетяни підберуть дійсно ефективні методи корекції фігури процедури персонально для Вас!

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля