Пілінги
Завдання пілінгу – злущування відмерлих клітин епідермісу, завдяки чому повертається свіжість та молодість шкіри.

Показання для проведення пілінгу обличчя:

  • Втрата тонусу шкіри, дряблість;
  • Нездоровий колір обличчя;
  • Пігментація шкіри обличчя;
  • Розширені пори;
  • Сітка дрібних зморшок на шкірі;
  • Ранки на та нерівності на обличчі після акне.

Також дану процедуру при необхідності проводять в зоні декольте та на шкірі спини.

Види пілінгу шкіри: хімічний, механічний, фізичний (апаратна мікрошліфовка шкіри). Косметолог у Луцьку в Клініці пластичної хірургії Тетяни Зубанової може визначити, який вид пілінгу підійде саме для Вас. На сьогодні найбільш застосовуваними та найменш травматичними є хімічні пілінги фруктовими кислотами.

Хімічний пілінг — це контрольований хімічний опік шкіри, який виконується з метою вирівняти верхній шар епідермісу, позбавити його від ороговілих клітин і комедонів. У процесі проведення пілінгу використовують фруктові, або саліцилові кислоти.

Підготовка до проведення хімічного пілінгу

Щоб препарати проникли рівномірно у шкіру, необхідно за місяць до процедури використовувати в домашньому догляді косметику з фруктовими кислотами.

Протипоказаннями для проведення хімічного пілінгу є:

  • Вагітність та лактація;
  • онкологія;
  • відкриті ранки на обличчі;
  • гострий герпес.

Відновлення та догляд після проведення пілінгу у Луцьку

Після подібних процедур шкіра обов'язково буде лущитися. Пілінги фруктовими кислотами є найбільш комфортними. Після них лущення починається на 2-3-ю добу та триває всього пару днів. А ось інші види пілінгів можуть спричини сильне лущення, яке може тривати цілий тиждень.

Після пілінгу необхідно правильно доглядати за шкірою. Основне завдання - зволожити її і відновити порушений захисний шар. У перші дні краще всього використовувати рекомендовані косметологом косметичні засоби у вигляді гелів або піни. Приблизно на 3-5-й день можна переходити на креми. Вони повинні містити зволожуючі, відновлюючі і захисні речовини, а також антиоксиданти. Дуже важливо чітко дотримуватися гігієнічого режиму. Намагайтеся якомога менше торкатися до шкіри після пілінгу - вона дуже вразлива.

Щоб прискорити процес відновлення шкіри після пілінгу, важливо уникати засмаги на сонці, інтенсивних фізичних навантажень, не відвідувати сауну і лазню. Також варто скорегувати дієту і відмовитися від алкоголю, гострої та пряної їжі, маринадів.

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля