Пластика грудей в Луцьку
Пластика грудей (маммопластика) – це пластична операція на молочних залозах, яка проводиться для зміни їх форми та/або розміру (зменшення молочних залоз чи збільшення грудей). Мамопластика допоможе справитись з розповсюдженими комплексами у жінок щодо форми та розмірів грудей: маленькі, непривабливої форми груди, відсутність сосків, ампутація однієї чи обох грудей.

У Луцьку в Центрі пластичної хірургії проводять наступні пластичні операції на молочних залозах (Пластика грудей у Луцьку):

  • Збільшення грудей – пластична операція на молочних залозах, під час якої під тканину молочної залози або під м'яз вставляють імплантати. Підбір імплантатів здійснює пластичний хірург з урахуванням розмірів грудної клітки та Ваших побажань. В центрі пластичної хірургії ми застосовуємо лише високоякісні американські імпланти Mentor анатомічної та округлої форми;
  • Зменшення грудей – вид мамопластики, що проводиться методом видалення надлишкових тканин молочної залози і жирової тканини, переміщенням соска і ареоли, а також підтяжкою грудних залоз;
  • Підтяжка грудей – хірургічне втручання, проводиться в разі відвисання молочних залоз. При цьому видаляють шкіру і розташовану під ними залозисту тканину, а тканину, що залишилися, закріплюють в правильному положенні.
  • Пластика соска та ареоли (корекція САК) - проводиться для зміни розмірів та форми сосків та ареол, якщо вони приносять фізичний та психологічний дискомфорт жінці.

За останні роки, пластична та естетична хірургія досягла граничних висот. У сучасній індустрії краси практикуються особливі пластичні операції, в тому числі й мамопластика. Перш ніж звертатися до такого роду послуг, пацієнтці необхідно глибинно вивчити всі аспекти, інструменти, переваги та недоліки того чи іншого методу та обрати досвідченого пластичного хірурга для вдосконалення свого тіла.

Щоб шивидше відновитись після проведення мамопластики і досягнути бажаного результату – слухайте і дотримуйтесь рекомендацій свого хірурга перед проведенням пластики та ведіть здоровий спосіб життя після періоду відновлення!

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля