Пластика гриж, лікування гриж
Пластика грижі

Грижа - це поширене захворюваня, що характеризується випинанням внутрішніх органів, під шкіру через щілини і отвори в м'язах. Це відбувається в результаті слабкості сполучних тканин, або в результаті травм, операцій.

Найчастіше зустрічаються грижі черевної порожнини. Така грижа – це небезпечне захворювання, що може являти собою небезпеку для Вашого життя.

Оперативне лікування грижі

Єдиним способом, яким лікуються черевні грижі - є оперативне лікування грижі (або пластика гриж).

Показання до проведення пластики гриж:

  • Пупкова грижа;
  • Пахова грижа;
  • Грижа білої лінії живота;
  • Стегнова грижа;
  • Післяопераційна грижа.

Оперативне лікування грижі (пластика грижі) – це повернення внутрішніх органів в нормальне положення, пластика живота.

Протипоказання до проведення пластики грижі:

важка серцево-легенева патологія, порушення згортання крові, перитоніт, запальні та інфекційні захворювання черевної стінки, пізні терміни вагітності. Місцеві протипоказання: защемлення грижі, грижово-кишкова непрохідність, не вправлювані грижі, дуже великі пахові грижі, рецидив після лапароскопічної пластики грижі.

Пластика грижі (черевної) може проводитись наступними способами:

1) Відкритий доступ. Під місцевою анестезією робиться надріз до 4-х см. Під час цієї операції є можливість гарного огляду для хірурга.

2) Лапароскопічний доступ (лапароскопія) проводиться під загальною анестезією за допомогою проколів та спеціального відеобладнання.

3) Преперитоніальний доступ подібний до лапароксопії , проводиться за допомогою проколів.

Відновлення, реабілітація після хірургії грижі.

Протягом доби (в разі потреби, протягом кількох діб) Ви будете знаходитись в стаціонарі під наглядом медичного персоналу Клініки. При лікуванні гриж великих розмірів рекомендовано носити спеціальний бандаж. Протягом 3-х місяців варто виключити фізичні навантаження.

В клініці пластичної хірургії Тетяни Зубанової Ви позбавитесь від болю та дефектів, викликаних грижею, а головне вбережете себе від небезпечних для життя ускладнень.

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля