Пластика тіла
Пластика тіла - дуже популярний напрям сучасної естетичної хірургії. Пластичний хірург може прибрати надлишкову, відвислу шкіру живота за допомогою операції абдомінопластика (пластика живота).

Надлишкові або диспропорційні жирові відкладення прибираються за допомогою операції під назвою ліпосакція.

Для заповнення різного роду дефектів і западання м'яких тканин тіла, а також збільшення молочних залоз, гомілок і сідниць за допомогою власного жиру, використовується липоліфтинг.

Надлишкова шкіра на руках і плечах видаляється за допомогою операції - підтяжка рук. Подібні проблеми на ногах, в області стегон, коригується за допомогою підтяжки стегон.

Не рідко жінки хочуть зробити операцію під назвою пластика сідниць (збільшення або підтяжка сідниць).

Дуже часто людей турбує наявність післяопераційних або посттравматичних рубців, а також різного роду новоутвореня на шкірі. Для подібних цілей використовуються процедури – корекція та лікування рубців і видалення новоутворень.

Пластика тіла у Луцьку це слідуючі пластичні операції на різних частинах тіла:

- Абдомінопластика (абдоміно-пластика) - пластика живота, операція направлена на корекцію форми і розмірів живота, шляхом видалення надлишків шкіри і жирової тканини.

 - Підтяжка живота - зміна розмірів живота,

-  Ліпоскульптура, ліпофілінг, ліпосакція живота, ліпосакція стегон, тулуба, рук, ніг, сідниць.

- Мамопластика (пластика грудей) - пластичні операції на молочних залозах, які полягають у зміні їх форми та/або розмірів (збільшення грудей, зменшення грудей, підтяжка грудей, пластика соска і ареоли).

Проте, готуючись зробити пластичну операцію, Ви повинні розуміти, що пластика тіла не дасть миттєвих результатів, і для того, щоб їх побачити, необхідні час для реабілітації та подальше ведення здорового способу життя, щоб тримати себе у формі для збереження гарних форм Вашого тіла.

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля