Generic placeholder image

Олексій (56 років) – Пластика носа

Олексій колишній військовий, воював в Афганістані, та надумав у «пенсійному віці» зробити пластику носа. До операції його ніс був схожий на «клюв у птаха». Чоловік мав дуже гарну жінку і хотів щоб їхній любові не заважали насмішки подруг і друзів. Після пластичної операції на носі – клюв зник, ніс набув нормальної форми і Олексій був настільки задоволений результатом, що від щастя навіть пропала сивина!


Generic placeholder image

Ірина (75 років) – Пластика обличчя

Ірина після смерті чоловіка була дуже пригніченою, дочка з внуками жила в Києві і рідко приїжджала в гості. Проте Ірину не покидало відчуття, що ще буде «щастя на її вулиці». Жінка мала непогану зароблену пенсію і заощадження. Відчувала що якщо, буде виглядати трішки молодше, то знайде ще своє кохання. Після підтяжки лиця (фейсліфт обличчя) зустріла в родичів на весіллі чоловіка, виїхала в США на ПМЖ і вийшла заміж!


Олена (43 роки) – Пластика обличчя

Олена багато часу проводила на сайтах знайомств в надії зустріти споріднену душу. Та чомусь фото Олени збирали мало оцінок «мені подобається» в порівнянні з однолітками. Олена підозрювала, що причина могла бути в опущених повіках та наважилась на підтяжку обличчя, ін’єкції краси та блефаропластику (пластика повік). Ситуація змінилась кардинально, Олені почали робити багато компліментів та від залицяльників не було відбою. Олена через півроку переписки все таки знайшла своє кохання та вийшла заміж за швейцарця.

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Наталія (22 роки) – Пластика грудей

Наталія сама родом з Полісся і ще змалку комплексувала з приводу вродженої вади – відсутності однієї молочної залози. Друга молочна залоза була достатніх розмірів та форми і Наталії дуже хотілося мати повноцінні груди. Проте грошей на імпортний імплант не вистачало, і Наталка хотіла зекономити, зробивши пластику дешевими китайськими імплантами. Проте все таки дослухалась порад лікаря Тетяни Євгенівни, яка пояснила що процент ускладнень при постановці дешевого імплантанта до 25%, а якісного американського імплантат «Mentor» від 1 до 3%. Наталія все таки вирішила не економити на свому здоров’ї і знайшла можливість вставити якісний імплант. Доля дівчини кардинально змінилася, з інваліда вона перетворилася в повноцінну гарну жіночку. З часом успішно вийшла заміж, проживає в місті Луцьку та часто вітається та дякує Тетяні Євгенівні, коли гуляє в парку з маленькою донечкою.


Олександр (32 роки) – Зменшення грудей

Олександр мав груди 2-3 розміру, як в жінки і через це дуже соромився роздягатися. Відвідування сауни, басейну чи спортзалу для Олександра перетворювалося у справжній квест, як не попастись на насмішки та «косі погляди» від друзів та навіть незнайомих людей. Через свої груди чоловік дуже комплексував знайомитись з жінками. Після операції – усунення гінекомастії (саме так називається жіночої форми груди у чоловіків) життя змінилося на 180%. Олександр став дуже розкутим, комунікабельним, відвідування місць де потрібно роздягатись тепер не викликало в нього негативних емоцій. Доречі, Олександр вже має кохану дівчину та готується до одруження.

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Аліна (17 років) – Пластика вух

Аліна народилась з вродженою аномалією обличчя– відсутність вуха. До нещастя дівчинки сталася прикра пожежа і з опіком правої половини обличчя, вона була привезена матір’ю з Рівненської області для операції по виправленню вади та спасінню краси. Операція проводилась в декілька етапів – лікування тривало кілька місяців. Але в результаті дівчина дуже змінилась, стала впевненою в собі, сміливішою адже зовнішність впливає на думку про себе і своє майбутнє. Зараз дівчина проживає в Закарпатті, вийшла заміж і має чудового сина, якого назвала Богданом.


Софійка (9 років) – Пластика вух

Маленькій Софійці було надзвичайно складно ходити в дитячий садок та школу з клаповухістю, яка спотворювала її зовнішність. Страждання від насмішок оточуючих дітей призвели до того що, Софія намагалась якомога менше спілкуватись з однолітками і постійно закривала вуха волоссям. Після операції оттопластики, вушка гарно прилягли до голови, дівчинка стала життєрадісною, веселою, комунікабельною. Успішність Софійки підвищилась вона змогла виграти шкільну олімпіаду з літератури та поїхала на чемпіонат Європи з гри на скрипці, де зайняла призове 3 місце.

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Максим (54 роки) – Пластика обличчя

Лице Максима перетворилося «болгаркою» в суцільну рану, розірваний рот, ніс, його неможливо було впізнати. Числені шрами, пошкоджені зуби та ніс лякали не тільки Максима у дзеркалі, але й всіх оточуючих. Терпець Максима урвався коли його внук почав втікати і плакати від «бабая» коли він прийшов у гості. Зібравши гроші на пластику обличчя – чоловік повернув собі первинний зовнішній вигляд. Шви стали майже не помітні після процедури шліфування і тепер Максим відчуває себе щасливим дідусем.


Сергій (36 років) – Пластика обличчя

Сергій пережив пожежу в своєму будинку, на щастя лишився живим, проте після опіків черепа, облисіння зазнала третина голови чоловіка. Сергію порадили Тетяну Євгенівну, як одного з найкращих спеціалістів з реконструктивної пластики в Україні. Завдяки операції волосся Сергія відновилось, стало чистим і покрило всю голову. Тепер чоловік не згадує про страшні події кожного разу проходячи повз дзеркало.

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Таїсія (56 років) – Пластика носа

Таїсія страждала від жахливих болей в ділянці м’яких тканин носа, після опромінення (рак носа). Першу операцію на носі їй робили спеціалісти з онкології, але на жаль біль не відступав, і лише після пластики носа, яку виконала Тетяна Євгенівна, болі зникли, ніс було збережено і жінка повернулася до нормального життя.


Дмитро (42 роки) – Пластика тіла

Все обличчя і шия Дмитра заросли жиром, що навіть важко було дихати, від навантаження були помітні посиніння, весь час йому хотілося спати, відчував себе непрацездатним. Після вдалої операції шкірі Дмитра знову повернувся рожевий відтінок, пропала сонливість і відновилося бажання працювати. Дмитро влаштувався на нову роботу і тепер після порад Тетяни Євгенівни з харчування більше не запускає себе до такого вигляду, насолоджується життям і планує здійснити свою мрію – відкрити свій ресторан.

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Людмила (67 років) – Пластика живота

У Людмили був цілий «букет» захворювань – живіт, який був нижче колін, цукровий діабет, загальне ожиріння і вона і лікарі розуміли, що ризик операції надзвичайно високий. Водночас відмовитись від операції вона вже не могла, оскільки проблеми з ожирінням не дозволяли повноцінно жити і були думки про переїзд у «дім пристарілих», оскільки фізично Людмила вже не могла себе обслуговувати. Після операції по відрізанню фартуха, лікарі переживали за стан пацієнтки, лікування було складне, адже вимагало надзвичайного професіоналізму та концентрації, за ситуацією слідкували одночасно пластичний хірург, ендокринолог, пульмонолог і терапевт, проте поступово Людмилі ставало краще, через тиждень вона стала самостійно рухатись, обслуговувати себе стало набагато легше без зайвої ваги. Відтоді на кожне свято вона вітає своїх спасителів, не забуває тих, хто подарував їй «друге життя».

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля