"Звернувся до клiнiки пластичноi хiрургii Beauty Art з приводу лiпосакцii живота. Була проблема великого живота, задишка, якi заважали менi в роботi далекобiйника, було важко нагинатися, ходити на вeликi вiдстанi, виконувати фiзичну роботу. Не подобалось своe вiдображення. Щиро вдячний Зубановiй Тетянi Евгенiвнi за вiдмiнну виконану лiпосакцiю, реабiлiтацiю, результатом я задоволений. Це лiкар з великоi лiтери, з великим досвiдом роботи. Результатом я задоволений. Раджу всiм з вертатись, не затягувати, тому що власне здоров' я - понад усе."

Юра Васечко


"Хочу подякувати Зубановій Тетяні Євгенівні!!! Вона висококваліфікований пластичний хірург, майстер своєї справи та хороша людина. Я звернулась у клініку Beauti Art для підтяжки живота, усунення стрій та видалення рубця після кесарського розтину. Після консультації та здачі аналізів було проведено операцію під загальним наркозом та усунено недоліки. Результатом я задоволена!!! Всім рекомендую клініку Beauti Art, дуже привітний персонал та затишна атмосфера!!!"

Марія Федоряк


"Відвідала дану клініку з метою корекції і збільшення губ, результатом більше ніж задоволена. Лікар дуже компетентний і професійно підійшов до справи. Всі рекомендації щодо періоду після ін'єкцій отримала, призначення дуже доречні, синців майже не було, набряк тримався добу. Я задоволена і рекомендую дану клініку."

Крижик Ілона


"Кваліфікований персонал, індивідуальний підхід до кожного клієнта - це все характеризує клініку Beauty Art. Моя мама просто потребувала операції, вона постійно говорила як собі не подобається. І ми вирішили зробити їй хірургічну корекцію підборіддя і овалу обличчя. А тепер про головне...Тетяна Євгенівна під час консультації перейнялась проблемою моєї мами, детально розповіла про методи усунення дефекту, попередила про можливі наслідки. Після здачі необхідних аналізів було призначено дату операції. Розмова з хірургами, анестезіологом і медсестрами - допомогли мамі заспокоїтись перед операцією. Все пройшло чудово. Ми з мамою щиро вдячні Тетяні Євгенівні за допомогу – у вас "золоті руки". Також хочу відмітити професіоналізм анестезіолога. Відверто кажу - їм не страшно довірити своє життя. п.с.Мама дуже задоволена! Рекомендую всім дану клініку ! ! !"

Юлія


"Нещодавно в клініці "Beaty Art" зробила кругову блефаропластику. Результатом дуже задоволена. Хочу висловити велику подяку за прекрасне ставлення, професійний підхід, а головне - гарний результат!"

Вікторія Ковальчук


"Хочу подякувати Зубановій Тетяні Євгенівні, та всьому колективу Центру пластичної хірургії Beauty Art, за професіоналізм і відповідальність з якою Ви працюєте. Результатом я дуже задоволена. Рекомендую!"

Світлана


"Перше за все дякую Тетяні Євгенівні за хорошу консультацію, і згодом проведену операцію ліпофілінг. Результат виправдав мої очікування. Від наркозу відійшла дуже легко, а вже через день повернулась до звичного режиму дня. Далі - огляди, після операційні рекомендації, перев‘язки, все на високому рівні . Залишились тільки приємні враження! Дякую!"

Марія


"Нещодавно оперувалася в клініці і результатом дуже задоволена. Тепла атмосфера, чудове обслуговування, привітний персонал. Особлива подяка Тетяні Євгенівні Зубановій за змістовну консультацію і якісно проведену роботу. Команда спеціалістів високого рівня, рекомендую."

Галина


"Хочу висловити особливу подяку Тетяні Зубановій, яка допомогла позбавитися від дискомфорту, а саме з асиметрією вуха. Довгі роки мучило та доставляло неприємні відчуття. І ось нарешті зважилася та зробила отопластику. Щодо самого проведення отопластики, то Тетяна зробила огляд та проконсультувала. Сподобалося, що виконується все швидко та на вищому рівні. Далі призначила час та день "Х" настав. Я дуже переживала та думала, як все пройде. Але операція пройшла досить швидко та безболісно Думаю, все залежить від випадку у кожної людини. Особливо сподобалося те, що рубець після корекції вуха малопомітний (з точки зору естетики просто вау). Нарешті, я зможу зробити високий хвіст або заплести волосся та не буду бентежитися))) А на вушка так і хочеться надягнути якісь сережки і йти підкорювати світ. Дякую, моєму пластичному хірургу, яка дозволила відчути себе красивою дівчиною, готовою підкорювати світ. Успіхів та побільше вдячних клієнтів!"

Вікторія Потійчук


"Дуже вдячні Зубановій Тетяні Євгенівни за крутий результат операції,за здійснення мрії доньки)))Цей лікар не лише професіонал своєї справи,а ще й дуже чуйна і хороша людина.Персонал і обслуговування теж на висоті👍👍👍.Рекомендуємо❤"

Ірина Шевчук


"Звернувся до лікаря Зубанової Тетяни Євгенівни з проблемою викривлення носа. Після детального обстеження хірургом прийнялись до операції. Все пройшло під наркозом і детальним наглядом лікаря. Після повноцінного лікування пишу цей відгук-подяку. Цій клініці можна довіритись! Велике Вам Дякую!"

Іван


"Робив ринопластику у доктора Зубанової. Хочу поділитись своїм досвідом. Тетяна Євгенівна підійшла до питання як справжній професіонал. Операція була зроблена на вищому рівні і я залишився задовлений результатом. Всім рекомендую!"

Максим

8 причин звернутися саме до нас

1
2
3
4
5
6
7
8

Консультація по телефону - БЕЗКОШТОВНА.

Ми перезвонимо в зручний для Вас день і час, вкажіть його у повідомленні.

Консультація


*Обов'якові поля